Giriş Yap

Şifremi Unuttum

AVCIKORU'DA İŞLETME PROJELERİ

Bungalov Konaklama Alanı
PROJE HAKKINDA:  Tamamı orman içerisinde ve göl manzaralı olarak inşa edilecek iki katlı ahşap bungalovlar ile dört mevsim hizmet vermeye başlayacağız.
Dil Köyü
PROJE HAKKINDA:  Doğayla iç içe, yaşayarak dil öğrenme kampı İngilizceyi Türkiye’de öğrenmek fikri ile şehrin yanı başında devasa bir ormanın içerisinde dil eğitim köyü kuruyoruz.
Kunk Ev Konaklama Alanı
PROJE HAKKINDA:  Son yıllarda birçok ülkede trend konaklama üniteleri arasında yer alan, genellikle genç nüfus tarafından talep gören içinden ısıtma – soğutma ve havalandırma sistemine sahip 20 adet künk konaklama ünitesi ile hizmet vermeye başlayacağız.
Oval Restaurant
PROJE HAKKINDA:  Avcıkoru Tabiat Parkı içerisinde 3 ayrı bölgede 3 adet restoran projesi bulunmaktadır. Restoranlar biri iki gölü de görecek bir alanda inşa edilecektir.
Şeffaf Çadır
PROJE HAKKINDA:  Yeni yaygınlaşmaya başlayan ve ülkemizde henüz uygulaması başlamamış, ısıtma – soğutma ve havalandırma sistemine sahip 5 adet şeffaf çadır ile yeni bir trend Avcıkoru Tabiat Parkı’nda
Sınıf ve Seminer Salonları Alanı
PROJE HAKKINDA:  Avcıkoru Tabiat Parkı içerisinde spor üniteleri için üniteler için onaylar alınmıştır.
Spor ve Aktivite Alanları
PROJE HAKKINDA:  Avcıkoru'da spor ve aktivite merkezleri ile doğa içinde keyifli spor ve aktiviteler için yepyeni yaşam alanı kuruluyor.
Tarım Atölyeleri
PROJE HAKKINDA:  Tarım arazilerimiz sayesinde öğrencilerimizle beraber keyifli zaman geçiriyoruz. Tarımla ilgili konularda öğrencilerimize detaylı bilgi verilmektedir.
Tarih Obası
PROJE HAKKINDA:  Tarih, eğer özüne inerek anlatılır ve yaşatılırsa millette kök duygusunu uyandırır. Bu duygu, birey veya toplumda bir millete bağlılık bilincini canlı tutar ve onu derinleştirir. Bu düşünce ile Avcıkoru Tabiat Parkı’nda yepyeni bir proje hayata geçiriliyor.
Konser Alanı
PROJE HAKKINDA:  Alanda iki adet konser sahnesi inşa edilmektedir. Sahnelerden biri ayakta 8.000 kişinin konser izleyebileceği şrkilde inşa edilmektedir. Diğeri 40.000 kişinin konser izleyebileceği bir alan olarak inşa edilecektir.
Eğlence makineleri işletmeciliği
PROJE HAKKINDA:  ATV, Langırt, Air Hockey, Hediye Makinesi, Bisiklet v.b. ürünleriniz ile Avcıkoru'da yer alabilirsiniz...
Kameriye İşletmeciliği
PROJE HAKKINDA:  Ağaçlar arasında yer alan kamelyalar göl manzaralı ve dere kenarı olmak üzere iki ayrı tipte inşa edilecektir. Her bir kameriyenin içerisinde pişirme mangalı ve lavabosu bulunacaktır.
Alışveriş Ünitesi İşletmeciliği
PROJE HAKKINDA:  Her biri maksimum 250 m2 kapalı alandan oluşan toplam 2 adet yöresel ürün alışveriş ünitesi yapılacaktır. Bu ünitelerde alanda ihtiyaç duyulacak ürünlerin yanı sıra organik ürün satışları da yapılacaktır.